Memoriál Karla Hynka Máchy

Ve čtvrtek, tj. 28.10.2010 se zůčastní 2 oddíly ze střediska Oheň memoriálu K.H.Máchy. Konkrétně se jedná o 1. Oddíl Dravci a 6. Oddíl Čtyřlístek. A o čem vlastně je takový memoriál?

Letošní, 20. Ročník Memoriálu K.H. Máchy, je posledním ročníkem této tradiční podzimní akce. Memoriál začal již v roce 1991, postupem času se rozšiřoval a rozšiřoval. Naše středisko Oheň se poprvé této akce zúčastnilo v roce 1998. Téhož roku nabyla akce takových rozměrů, že se mezi účastníky zařadily i oddíly ze Slovenska, Polska a Německa. Již od prvního roku naší účasti jsme získávali cenné úspěchy.  I letos se jedeme porvat o stupínky vítězů v kategorii Světlušky, Vlčata a Skauti. Držte nám palce. Budeme rádi za každou podporu:-)

Úspěchy střediska na Memoriálu K.H.Máchy:

1998– 3. místo v kategorii Vlčata

1999– 2. místo v kategorii Vlčata

2000– 3. místo v kategorii Vlčata

1. místo v kategorii Skauti

2001– 3. místo v kategorii Vlčata

2. místo v kategorii R&R

2002– 3. místo v kategorii Vlčata

2003– 1. místo v kategorii Světlušky

3. místo v kategorii Vlčata

2010– ????

odkaz na podrobné výsledky a historii Memoriálu na stránkách www.memorial.radobyl.eu