František z Hamonína – 1. oddíl Dravci

Účastníci akceNáš oddíl se zúčastnil další zajímavé akce, která byla pořádána Lounskými skauty.

Tentokrát jsme hledali schovaný poklad Františka z Hamonína, ukryt ve středověkém městě. Při hře jsme sbírali groše za správně splněné úkoly na historických památkách. Jako oddíl jsme vytvořili tři družstva, z nichž jedno bylo vítězné a mělo možnost složit závěrečný záludný rébus. Pomocí vychytralé taktiky, jako jediné z pěti, dokázalo otevřít truhlu s pokladem. Vítězové, Kuba s Dádou, si vychutnali poklad (samozřejmně samé sladkosti) a zúčastnění si užili hru.

Akce dopadla dobře, děkujeme rodičům, jenž se účastnili jako dohled a psychická podpora a budeme rádi, když si -zde- prohlédnete fotky. (Pérák, Jiří Charvát)

Akce se kolana 23. října 2010

Závodila tato družstva:
– Padáček + Dáda (vítězné)
– Katka + Tereza
– Kuba + Roy

Kompletní fotogalerii našeho oddílu najdete na: dravcimost.rajce.net