3. den – Jarní tábor Hostinné

Třetí den tajné mise započal řádným budíčkem v 7:30, v tu dobu již byla připravena snídaně. Všechny přivítalo krásné sluníčko, které vydrželo celý den.

Ranním úkolem byl především přesun (hvězdnou bránou) na planetu Abydos, kde dle instrukcí Kapitána O´Briena našly týmy chrám a v něm tajnou abecedu. Tuto si nejprv museli rozluštit s pomocí přeloženého slova, aby si poté mohly přeložit žádost o pomoc od týmu SG-1. Hlavním obsahem je potřeba obnovení transportů. Tým SG-1 byl unesen na měsíc planety Delmak a dle rozkazu generála se právě tam zítra naše týmy vydají.

Před obědem jsme se šli projít do městečka zařídit vše potřebné a dokoupit zásoby (například důležité palebné zbraně – Šotek). Po obědě následoval odpočinek k načerpání sil. Poté následoval další úkol pro naše SG týmy. Každý si měl připravit funkční modul, který by mohli vyslat hvězdnou bránou na jinou planetu. K výrobě sloužilo 20 špejlí, izolepa, papír a nůžky. Následně museli týmy do modulu zabudovat vajíčko, které se nesmělo rozbít. Výroba probíhala přes hodinu a přistávací moduly postupně vznikaly. Každá skupina úkol pojmula jinak a výsledky byly opravdu zajímavé. Samotné moduly jsme potom pouštěli ze tří výšek – u pasu, nad hlavou, z okna budovy. Některé moduly nevydžely a začalo z nich vytékat vajíčko, opravdu jsme se pobavili :-). Hra se všem moc líbila.  (Celé pouštění z okna je nahráno na video, možná se nám podaří jej nahrát na web, nebo ho později uvidíte :-))

Druhá odpolední část proběhla děleně –  vlčata si zahrála v lese a na louce hru“vku“, světlušky a skautky hrály na louce na městečkem hru „na majáky“ a poté v klubovně korálkovaly. Skauti se vydali spolu s některými vedoucími na hokejový zápas ve Vrchlabí, Slovan Ústí nakonec vyhrál. Všichni přijeli nadšení.

Večer proběhlo koupání vlčat i světlušek, odpočinek a pro zájemce další díl hvězdné brány.

Denní program na planetě PX- 27 10 byl ukončen a každý již opět přemýšlí nad uplynulým dnem ve svých snech.

Tým SGC

10 komentářů u „3. den – Jarní tábor Hostinné

 • Naše základna pozdravuje všechny týmy a jsme rádi, že mise na planetu Abydos proběhla bez ztrát. Všem týmům SGC přejeme hodně štěstí v další misi k záchraně týmu SG-1 . ŠOTKU jsme rádi, že vše zvládáš a plníš úkoly zadané základnou SGC . Posíláme ti velkou pusu (taťka a mamča)

 • Ahojky všichni, myslíme na vás a držíme palce, pozdrav pro Tučňáčka, papa mamka, taťka a Cedník

 • Zdravíme všechny na právě probíhající tajné misi. Držíme všem moc palce. Chceme pozdravit hlavně Delfína a Vřešťana a Vřešťanovi k dnešním narozeninám vše nej, nej, nej. Posíláme velikou pusu, máme Vás rádi. Mamča Kamča a Kája

 • Slunečný pozdrav z Ústí. Moc děkujeme za krásné fotky a hlavně zprávy z vaší mise. Držte se. Pusu Ségře od Martínka, mamky a taťky.

 • Všichni zdraví Matese a všechny účastníky mise.Fandili jste dobře,Ústí postoupilo. 🙂 😉

 • Hezké pozdravy Sušence a Rakše, doufáme, že na planetě PX 27-10 bylo taky tak nádherně jako u nás na Zemi. Moc by mě zajímalo jak dopadlo vajíčko Vašeho týmu.. Posíláme velkou pusu. Všichni z Háje.

 • Zdravíme všechny.Vřešťanovi přejeme k narozeninám vše nejlepší.Velký pozdrav i Delfínovi přejí všichni z Komárova.

 • Zdravíme všechny účastníky! S radostí a nadšením čteme vaše denní zprávy z mise. Přejeme Vám hodně srandy, pohody a zážitků. Moc se na Vašíka a Járu těšíme. Líbá mamka a taťka( to je jako ve Shrekovi:).Vašíku, večer nezapomeň chytat! :).

 • Ahoj,
  i my vás všechny zdravíme, hlavně tlapku a plameňáka. Všechny vás zdraví i Peetr, kterému už je líp. Velkou pusu pro tlapku posílá mamka a taťka.

 • Zdravime kadeta Vašika Vávru!!!! Pusu posila Tata, Máma, Matýsek , Deda a Babicka!!!! Uz se na tebe moloch těšíme!!!!

Komentáře nejsou povoleny.