Videovíkend 13.-15.1.2012

Ve dnech 13. – 15. 1. 2012 se na našem středisku v Mostě uskutečnil již druhý ročník VIDEOVÍKENDU. Všichni už byli od minulého roku plní nadšení, očekávání a doufali, že se tato akce bude konat znovu, a také že se dočkali. 🙂
V pátek večer jsme se všichni sešli. Vybalili jsme si v klubovně Šídel a nadšeně se navzájem uvítali. Ti, kteří se dlouho neviděli, si povídali o všem, co se změnilo a stalo. Jiní si šli doplnit zásoby jídla do obchodů. Kytaristé zahráli pár písní a pak to vypuklo.
Rozdali se „žetonky“, za které se nakupovalo v kiosku a pustily se první tři filmy. Každý si vybral filmy, které chce za víkend vidět, podle svého gusta. Bylo k výběru ze tří promítacích sálů (české filmy, animáky a Hitovky).
Prostor byl vyhrazen samozřejmě i pro spánek. Po raním budíčku následovala snídaně v podobě švédských stolů a opět se rozjelo promítání filmů. V noci byl opět vyhrazený čas pro spánek (který už byl opravdu třeba – na všechny už doléhala únava v průběhu večera:-) ) a po druhém víkendovém budíčku, kdy nás probudila krásná písnička, kterou už v životě nechceme slyšet, a obrovské snídani se dokoukalo pár posledních filmů, proběhl úklid a všichni se vydali domů.
Doufáme, že se všichni zase uvidíme i příští rok a možná i dříve!

Odešli jsme opět s pocitem nových zážitků, možná dokonce i nových přátelství a s útěchou na duši, že už jsme konečně viděli ten či onen film (nebo neviděli z důvodů povídání si s kamarády, což nám ale vůbec nevadí:-) ). To byla zase jednou skvělá akce!…  🙂

Závěrem možno říci, že akce s názvem odpočinková a relaxační se náramně vyvedla:-)

Koala (Šídla Most)

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.