PRODEJ LÍSTKŮ NA RETRO PLES ZAHÁJEN !!!

ples20142. Skautský ples, tentokrát v RETRO stylu se blíží! Již od této chvíle můžete objednávat, kupovat lístky.

Lístky na skautský ples jsou již na světě, a jelikož nemohu být z pracovních důvodů na vánocích v klubovně, začnu prodávat lístky již tento týden od středy. Prodávat budu na akcích střediska, ve dnech, kdy budu na středisku, či po telefonické /emailové/ domluvě.

Rezervace a případné domluvení možno na mailu: david.malat@skaut.cz nebo tel. 732 946 282 (t-mobile /STS/).

K dispozici je cca 130 lístků k sezení (1 ks./180 kč) cena zahrnuje vstup na retro ples!
Uvítáme příchod v nějakém RETRO převleku (co jste nosili za dob povinné školní docházky například..), avšak není to podmínkou! Vstup od 18 let!

David Malát- Králík – organizátor skautského plesu

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.