Bobří stezkou aneb rodinná cesta za dobrodružstvím

Přijďte v neděli 10. května na Ressl a užijte si s námi cestu za dobrodružstvím. Bobří stezka, tak se jmenuje odpoledne připravené pro děti a jejich rodiče. Na děti čeká 10 aktivit a překážek se spoustou zajímavých úkolů. Za splnění obdrží od zvířecího průvodce jeden dílek totemu.

Akce je určena pro děti všech věkových kategorií, od mateřinek po školáky – skautské i neskautské. Trasa je sjízdná i kočárkem. V cíli na děti čeká sladká odměna.
Sraz je mezi 9.00 – 9.30 hodin u rybníčku na Resslu. Předpokládaný čas na trase je 2 hodiny.
Sebou: dobrou náladu, svačinku, pití, pohodlné oblečení a obuv podle počasí, startovné 20,-Kč na dítě.

Neváhejte a přijďte si prožít hezký a pohodový den. Akce se koná v rámci celostátního kola Svojsíkova závodu.

Bobří stezka 10.5.2015