Orákulum- první víkend úspěšně za námi!

O víkendu 17. – 19. 4. proběhl v Pnětlukách na Lounsku první víkend rádcovského kurzu Orákulum, který si pro náš okres (střediska Most, Louny a Litvínov) připravilo středisko z Loun. Rádcovský kurz je určen pro skauty a skautky od 12 let, kteří se chtějí dozvědět nové věci z oblasti vedení družiny a hlavně chtějí poznat nové lidi a užít si program, který je vždy pestrý a plný zážitků!

Za naše mostecké středisko se Orákula zúčastnilo prvního víkendu 6 skautů z 6. oddílu Čtyřlístek a 1 skautka z 1. dívčího oddílu Šídla. Na druhý víkend, který proběhne v září se přidají ještě 2 skauti z 6. oddílu. Celkem se tedy na tento úžasný kurz přihlásilo 9 skautů a skautek z našeho střediska. Dle reakcí se již všichni těší na druhý a zároveň závěrečný víkend! 🙂