Medvědí Bobří stezkou na Resslu, 10. 5. 2015

V neděli 10. května se sešla Medvíďata i široká veřejnost na mosteckém Resslu. Čekala na ně Bobří stezka. Taková malá verze velkého skautského závodu (Svojsíkova závodu).

Připraveno bylo 10 stanovišť, na kterých děti i rodiče plnily úkoly. Čekalo na ně několik zvířátek – gazela, netopýr, sova, mravenec, opice, medvěd, včela, pavouk a bobr. Každé zvíře má své vlastnosti a na děti tak čekala spousta dovedností. Proskakovat příčkami, chodit poslepu, přiřadit správné obrázky, spolupráce, lanová dráha, velká síla a pavoučí síť, to byly nástrahy, které děti zvládly na jedničku. Za splněný úkol získaly jeden dílek totemu, ten si na konci celý slepily a vybarvily.

Každý dětský účastník obdržel pamětní list, medaili a sladkou dobrotu. Akce se zúčastnilo více, jak 55 dětí s rodiči.

Akci pořádalo naše mostecké skautské středisko.

Projekt „Okresní a krajské kolo Svojsíkova závodu 2015“ finančně podpořilo Statutární město Most. Děkujeme za podporu!

msportu