Okresní kolo Svojsíkova závodu proběhlo v neděli 10. 5. 2015 na mosteckém Resslu

V neděli 10. května se na mosteckém Resslu uskutečnilo okresní (základní) kolo Svojsíkova závodu. U rybníčku na Resslu se postupně sešlo více jak 100 účastníků a na celkem 3 trasy (trasa Svojsíkova závodu pro skauty a skautky, trasa závodu pro vlčata a světlušky, trasa Bobří stezky pro předškolní Medvíďata se svými rodiči a pro veřejnost) pak vyrazilo 9 hlídek skautů a skautek, několik hlídek mladších vlčat a světlušek a více jak 55 dětí se svými rodiči.

Další podrobnosti připravujeme.

Akci pořádalo naše mostecké skautské středisko.

Projekt „Okresní a krajské kolo Svojsíkova závodu 2015“ finančně podpořilo Statutární město Most. Děkujeme za podporu!

msportu

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.