Společná výprava Čtyřlístku a Šídel do Litoměřic, 15.-17.1.2016

Jako každý měsíc, tak i v lednu proběhla víkendová výprava. Tentokrát byla ale speciální v tom, že byla společná dvou oddílů, konkrétně 1. dívčího oddílu Šídla a 6. oddílu Čtyřlístek. Místem konání „víkendovky“ byla základna v Litoměřicích, kam rádi jezdíme! 🙂

Výprava se celý víkend nesla v duchu Doby ledové, na kterou byl připravený hlavní program celý víkend. Jednotlivé skupiny museli utíkat před nosorožci, naskladnit své „komory“ potravou (melouny) před dobou ledovou. Melouny museli první najít a poté je přenést přes „blbouny“. Dále museli přejít/někteří přelézt lávovou řeku a jako poslední je čekal závěrečný boj proti bandě tygrů. Pro rovery, aby nebyli ochuzeni o program byl připraven večerní/noční výsadek, kdy si na začátku házeli kostkou a vždy podle toho jaké číslo jim padlo, tak takový úkol dostali, nebo tolik kilometrů museli jít apod. Celkem házeli 6x. Po „dohozu“ kostkou jsme je postupně odvezli na stejné místo. Celou cestu autem měli zavázané oči, takže nevěděli, kde je vyhodíme. Museli ujít 6 km, během toho nést hrnec plný vody, a udělat 100 papírových vlaštovek. Všichni to bravurně zvládli a patřil jim velký obdiv! 🙂

Výpravu jsme si všichni užili, byla moooc super a těšíme se už na další společnou akci, kterou bude Jarní tábor, kdy vyrážíme do Krkonoš, do městečka Hostinného. 🙂