Jarní tábor Hostinné- čtvrtek 18.2.

Dnešní den začali kluci již osvědčenou skautskou hrou na vyměňování věcí. Každé družstvo dostalo bramboru a mělo ji vyměnit za co největší a nejlepší věc. Všem se to moc povedlo a doma si mohli pochutnat na soustě sladkostí. Někteří vyměnili dokonce i sluchátka. Holky zvolily vycházku na zdejší hodinovou věž na náměstí. Po obědě si naši Marťani vyrobili vesmírné moduly aby se dostali domů. Poté světlušky kreslili obrázky ke knížce, kterou jsme jim každý den četli. Skautky plnili odborku chovatelství. Kluci dokončovali jejich oblíbené rukodělky a roveři si taky konečně dodělali svá táborová trika. Večer družstva čekala dobrodružná etapovka za tmy, museli si totiž ukořistit součástky k odletu na Zemi.

1 komentář u „Jarní tábor Hostinné- čtvrtek 18.2.

Komentáře nejsou povoleny.