Jarní tábor Hostinné- úterý 16.2.

Dnešní den jsme začali trochu netradičně, poprvé za tábor jsme měli ráno rozcvičku. Po dobré snídani se skauti společně s vlčaty a skautkami odebrali do města a světlušky poznávaly zvířátka. Ke svačině jsme měli sladký tvaroh a po ní si Šídla vyráběly rámečky a skauti s vlčaty se věnovali odborkám a přípravě na ZVaS. Když skončil příliš krátký poledňák, byli jsme zasvěceni do tajemství zdravovědy. Ovšem třešničkou na tomto dni byla etapová hra, kterou si užili nejen děti, ale i vedoucí. K večeru jsme poseděli u kytary a prožili krásný společný večer.

2 komentáře u „Jarní tábor Hostinné- úterý 16.2.

  • Ahoj všichni, supéééér. Hezky si to užívejte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tady řádí chřipajzna. Zdravím všechny!!!!!!!!!!!!! Olča

  • Super, díky za fotky a zprávy. Užijte si to, zdravím všechny.
    Petr K.

Komentáře nejsou povoleny.