JT Hostinné- 2. den

Neděle začala ve znamení siamské rozcvičky, kterou si pro všechny připravil Králík. První dopolední program nás čekala etapová hra s názvem Šifry. Ač to nebylo vůbec jednoduché, tak jsme to nakonec zvládli všichni! Po dopolední svačině jsme se učili pracovat s buzolou a hledat v mapách J Po obědě a poledním klidu byl celé odpoledne rozdělený program, kdy vlčata hrála různé hry a plnila body do stezky, zatímco pro skauty byla připravena bojová hra po městě! Večer, stejně jako všechny večery tady na táboře, byl ve znamení kvízu, tentokrát hra Riskuj! Ač některé otázky byly záludné, tak pouze na 2 otázky nikdo nevěděl odpověď. Schválně vás vyzkoušíme: Jak se jmenovala sestra princezny Arabely? …………………………………………………… (ano, jistě jste chtěli odpovědět, že se jmenovala Xénie J).