JT Hostinné- 3. den

Do pondělního rána jsme se probudili plni energie ze slunečních paprsků sluníčka, které prosvítalo skrz okna do kluboven. Dopoledne jsme odehráli frisbee turnaj mezi táborovými skupinami. Poté jsme se přesunuli zpět do kluboven, kde jsme si zahráli čím dál tím více oblíbenou hru „na upíra“. Po svačince jsme měli v etapové hře zúročit vědomosti k buzolám, se kterými jsme se včera naučili pracovat. Po obědě o polední klid jsme vyrazili do města, kde jsme si mohli i něco malého na zub koupit. Odpoledne jsme měli program s názvem „Vaření s Králíkem“, kde jsme si řekli něco k chlebíčkům (ke kterým příležitostem se mohou chlebíčky podávat, co se na ně maže, čím se mohou obložit, jak nazdobit…). Následně proběhla soutěž o nejkrásněji nazdobený chlebíček. Chlebíček jsme si po vyhodnocení mohli i sami sníst, což byla nejlepší část tohoto programu J. Druhý odpolední program jsme se dozvěděli nové informace o skautském kroji, a následně jsme si vyzkoušeli „minitest“, ve kterém jsme měli prokázat znalosti, a ukazovat, která nášivka patří kam na kroji. Večer jsme měli opět připravený vědomostní kvíz, tentokrát AZ-kvíz J