Šídla navštívila Chomutov

Šídla tentokrát navštívila město Chomutov, a to v termínu 20. – 22. 1. 2017. Po cestě, když jsme dorazily do kluboven a vše si prohlédly, šly světlušky spát, zatímco skautky hrály dostihy a sázky. Druhý den jsme se rozhodly jít prozkoumat město. Cestou jsme svedly menší sněhovou válku. Ve městě nás dost překvapilo, že chomutovští mají také CENTRAL. Daly jsme si rozchod, město více prozkoumaly, nakoupily a šly zpět. Po dobrém obědě a odpočinku jsme vytáhly pytle a šly bobovat na nedaleký kopec. Moc jsme se u toho pobavily. Hlavně malé holky, které byly radostí celé bez sebe. Večer jsme si zahrály spoustu her a zhodnotily jsme celý víkend. Další den ráno jsme uklidily a s pocitem, že jsme si víkend parádně užily jsme se vydaly na nádraží.