Junák - český skaut, středisko Oheň Most
JIŽ JEN TOLIK ZBÝVÁ DO NEJVĚTŠÍ UDÁLOSTI V DĚJINÁCH MOSTECKÉHO SKAUTINGU
Dnů
0
4
Hodin
1
6
Minut
4
1
Sekund
5
7
..... víte? ..... nevíte? ..... dozvíte se! BUDETE KOUKAT A ZÍRAT!

6. oddíl navštívil Prahu

0

Poslední březnový víkend strávil 6. oddíl Čtyřlístek v Praze, kam směřovala naše oddílová výprava.

Prvním zážitkem pro kluky byla cesta „Žlutým“ autobusem, ve kterém se mohli dívat na filmy a u toho si vychutnávat horkou čokoládu. Po příjezdu na Florenc jsme se dopravili na skautskou základnu vodních skautů na Žižkově. Po ubytování jsme si společně zahráli oblíbené hry a šli brzo spát, protože nás čekal náročný sobotní výlet.

V sobotu po snídani jsme se vydali do Šáreckého údolí, odkud jsme měli krásný výhled na Divokou Šárku a okolní skály. V druhé části programu jsme navštívili Muzeum MHD v tramvajové vozovně ve Střešovicích. Měli jsme možnost vidět historické tramvaje a vozidla, dále jízdenky a dokumenty, nechyběli ani staré fotografie metra. Po návratu jsme se naučili několik skautských her od amerických skautů.

Neděli jsme zahájili balením a úklidem. Skauti se vydali na poslední výlet do Vojenského historického ústavu. Vlčata se vydováděla na hřišti a nakonec jsme se všichni sešli na Florenci, odkud nás autobus odvezl zpět do Mostu.

Výpravu jsme si všichni užili, o to víc, když nám ji celý víkend zpříjemňovalo slunné jarní počasí.

Více fotografií NA STŘEDISKOVÉ ZONERAMĚ.

Share.

About Author

Vedoucí 6. oddílu Čtyřlístek

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress