Junák - český skaut, středisko Oheň Most
JIŽ JEN TOLIK ZBÝVÁ DO NEJVĚTŠÍ UDÁLOSTI V DĚJINÁCH MOSTECKÉHO SKAUTINGU
Dnů
0
4
Hodin
1
6
Minut
4
2
Sekund
2
9
..... víte? ..... nevíte? ..... dozvíte se! BUDETE KOUKAT A ZÍRAT!

JT Hostinné- 4. den

0

Budíček byl tentokrát o něco dříve, a to z důvodu, že jak vlčata, tak i skauti se vydali na půldenní výlet. Vlčata jela do Trutnova, kde navštívila plavecký bazén. Cestou tam i při cestě zpět si zahrála pár her, u kterých se pořádně zahřála před plaveckými výkony J. Skauti to měli logicky o něco těžší. Vyrazili na jednu z nejhezčích přehrad v republice, Les království. Měli před sebou 15 km, a ač některé už nohy sotva nesly, tak se s tím všichni poprali a zdárně přišli k přehradě. Cestou měli za úkol uvařit vajíčko natvrdo. Což znamenalo najít vhodné místo pro rozdělání ohně, najít dřevo, oheň následně rozdělat a uvařit vajíčko. Háček byl v tom, že neměli úmyslně žádný ešus či jinou nádobu, a tak vařili vajíčko v popelu, což se jim nakonec povedlo!! Po návratu z výletu a po svačině všichni měli možnost si vyrobit náramek „Paracord“. Po večeři byl pro všechny připraven opět kvíz, tentokrát se skautskou tématikou.

Share.

About Author

Vedoucí 6. oddílu Čtyřlístek

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress