Junák - český skaut, středisko Oheň Most
JIŽ JEN TOLIK ZBÝVÁ DO NEJVĚTŠÍ UDÁLOSTI V DĚJINÁCH MOSTECKÉHO SKAUTINGU
Dnů
0
4
Hodin
1
6
Minut
4
3
Sekund
1
6
..... víte? ..... nevíte? ..... dozvíte se! BUDETE KOUKAT A ZÍRAT!

JT Hostinné- 5. den

0

Středeční ráno začalo rozcvičkou venku, následně po ranní hygieně a snídani začal dopolední program- další z etap při honbě za Fantomem, vylévání jeho stopy sádrou. Po dopolední svačině následovala „výuka“ zdravovědy, která byla udělána zábavnou formou, a tím to všechny bavilo! Po vynikajícím obědu a poledním klidu nás čekala druhá lekce vaření s Králíkem, tentokrát jsme si vyzkoušeli bramborové knedlíky (sice z pytlíku, ale pro některé to byla premiéra práce s „těstem“), a potom si každá družina tvořila z listového těsta slané štrůdly, slané šneky… To byla bašta. MŇAM! Druhý odpolední program jsme se zaměřili na různé pokusy s Dandou a s Žabákem jsme tvořili venku „Land art“. Večer jsme si zahráli „schovku“ po baráku a šli spát.

Share.

About Author

Vedoucí 6. oddílu Čtyřlístek

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress