JT Hostinné 6. den

Tábor se pomalu blíží ke konci, což už je na některých znát (únava), protože se stávalo pomaleji. Po snídani jsme se učili uzle, zahráli si různé hry, při kterých jsme upotřebily právě ty uzle, které jsme se na začátku tohoto programu naučili. Po svačině následovala další etapa zaměřena na zdravovědu, při které jsme upotřebili znalosti ze zdravovědy získané předešlý den. Po obědě se program rozdělil na vlčata a skauty, kdy vlčata se šla projít do města a skauti si zahrát „pakofotbal“. Poté jsme se všichni sešli na náměstí a přešli na blízký statek, kde jsme pomohli odházet sníh a prohlídli si stáje. Bonusem bylo pohlazení koní. Večer po večeří jsme všichni soutěžili v kvízu s názvem „Co na to skauti“ (obdobná hra televizní hře Co na to Češi). Vyhrála skupina ve složení Šotek, Popcorn, Bobek. Před spaním jsme si promítali videa a fotografie z dřívějších táborů a akcí, u kterých jsme jednak zavzpomínali a i se dost nasmáli. J