JT Hostinné- závěr

Předposlední den tábora začal ranní rozcvičkou venku na sluníčku, při které jsme se pořádně protáhli a rozhýbali. Po snídani nás čekala celé dopoledne závěrečná etapa. Po skupinách jsme měli splnit několik úkolů, které byly schované různě po městě. Po splnění této části jsme museli najít Fantoma, který nám zatím celý týden utíkal. Nakonec se to podařilo jen dvěma skupinám, a to rozhodlo o celkových vítězích celotáborové hry. Po obědě a poledním klidu přišlo na řadu balení věcí a následný úklid, abychom toho neměli v sobotu tolik. Před večeří ještě proběhl turnaj „Bulánci“, kdy každý kdo si chtěl zasoutěžit a zabojovat měl možnost. Po večeři se zjevil Fantom a proběhlo vyhlášení celotáborové hry a hry Skautské oddílové prostřeno, která celý týden probíhala a každá družina měla za úkol vymyslet a následně nakoupit a uvařit večeři. První večer vařila červená družina, která uvařila Hotdogy a vyvařila si 54 bodů. Druhý den uvařila žlutá skupina Francouzské brambory a získala 63 bodů. Zelená družina vařila třetí večer, kdy všem připravila špagety s omáčkou a kuřecím masem. Tento pokrm jim pomohl získat 69 bodů. Stejný počet bodů získala i poslední skupina, modrá, která vařila Míchaná vajíčka. Poslední večer vařili rádcové svou večeři, na kterou vymysleli Těstovinový salát s kuřecím masem. 64 bodů jim ale k prvnímu místu nepomohlo J

Umístění skupin při celotáborové hře:

  • Zelená
  • Žlutá
  • Modrá
  • Červená

Fotoalbum z celého tábora naleznete na naší střediskové Zoneramě