Bobří stezka na Resslu pro děti a rodiče

Přijďte v sobotu 20. května na Ressl a užijte si s námi lesní cestu za dobrodružstvím. Bobří stezka, tak se jmenuje zábavné odpoledne pro děti a jejich rodiče. Na děti čekají rozmanité aktivity a překážky se spoustou zajímavých úkolů. Za splnění si dítě vybarví jeden dílek do svého zvířátkového obrázku, který si odnese domů.

Akce je určena pro děti všech věkových kategorií, od mateřinek po školáky – skautské i neskautské. Trasa je přizpůsobená jízdě s kočárkem. V cíli na děti čeká medaile a sladká odměna.
Sraz je mezi 14:30 – 15:00 hodin u rybníčku na Resslu. Vypouštění jednotlivých skupin bude s časovým rozestupem 3 minuty.
Předpokládaný konec závisí na čase vstupu na trať, nejvíce však 2 hodiny.
Sebou: dobrou náladu, svačinku, pití, pohodlné oblečení a obuv podle počasí, startovné 30,-Kč na dítě.

Tuto akci pořádáme každoročně a vždy má velký ohlas.
Tak neváhejte a přijďte si užít příjemné rodinné odpoledne v přírodě.