Ústecký kraj podpořil obnovu vybavení střediska

Mostecké skautské středisko obdrželo dotační prostředky v rámci Fondu Ústeckého kraje na projekt  s názvem „Obnova táborového vybavení.“

Vlastní realizace projektu probíhala v období od září do října 2016. V rámci realizace projektu bylo vytipováno nejvíce potřebné vybavení, materiál, popř. pomůcky a následně tyto položky byly objednány, resp. zakoupeny. Konkrétně se jednalo o nákup táborového vybavení (stany, plachty), kuchyňského vybavení (nože, várnice), sportovního vybavení (lana, sedáky, luky a šípy) a další materiál (aku vrták, náhradní tyče na přístřešky).

Celkové výdaje projektu byly 80.654,- Kč z toho činila podpora z Fondu Ústeckého kraje 50.000,- Kč.

Děkujeme za podporu!

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.