DOTAZNÍK – CHCI MOSTECKÝM SKAUTŮM POMOCI

V následujících měsících nás čeká hodně práce. K novým klubovnám, které předpokládáme že budeme mít k dispozici, povede náročná a dlouhá cesta. Mezi činovníky střediska nyní ale panuje shoda, jsme připraveni a motivováni postarat se o naše členy a najít našim oddílům nové zázemí, aby činnost nemusela být nijak omezena – to je nyní naším cílem.

V následujících měsících plánujeme několik cílených odpoledních nebo víkendových brigád. A abychom nemuseli plošně svolávat a oslovovat „všechny,“ chtěli bychom zjistit, kde máme „rezervy“, dobrovolníky a v jakých oborech si umíme „poradit sami“ nebo s Vaší pomocí, resp. na jaké činnosti bude potřeba firma, resp. odborník.

Máte-li chuť, vyplňte nám, prosím, krátký dotazníček s cílem zjistit s čím nám můžete pomoci a jak byste se mohli zapojit. Nezapomeňte na funkční kontakt. V případě, že se objeví práce ve vašem oboru, napíšeme!
Moc Vám za to, jménem celého střediska, děkuji!

Michal Tarant
vedoucí střediska

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.