Okresní setkání a čekatelské zkoušky, 13.-15.10.2017

O tomto víkendu se v Mostě uskuteční Okresní výměna zkušeností a 1.víkend mosteckého čekatelského kurzu.

• Termín: 13.-15.10.2017 (Okresní setkání, 1.víkend ČZ)
  • Místo konání: Klubovny JS Most – Slovenského národního povstání 1191, Most
    • Spaní na matraci nebo na karimatce, vlastní spacák
    • Stravování zajištěno od sobotní snídaně do nedělního oběda, pátek si řešíme všichni samostatně
    • Přezůvky s sebou
  • Sraz: pátek 13.10.2017 do 19:00
  • Konec akce: neděle 15.10.2017 do 14:00
  • Peníze a „vstupné na akci“: všichni účastníci platí 150,- Kč a připraví si do zásoby 1 společnou hru/fitku/aktivitu

Harmonogram víkendu tvoříme, najdete jej v příloze. Může se ještě trochu změnit. Majkl).

Na místě bude prostor pro sdílení různých nabídek, tipů, zdrojů (stůl na knížky, časopisy, náměty, plachta na vpisování odkazů) = vzájemná inspirace zkušeností.

Zájemci o čekatelské zkoušky se nemusí ničeho být a nemusí si s sebou nosit nic speciálního (vyjma níže nebo výše zmíněného). Vše, co budou potřebovat dostanou na místě (přihlášku, informace, potřebné zadání, odkazy na literaturu a čerpání zdrojů, úkoly). V příloze zasílám dokument Obsahu Čekatelské zkoušky a Absolvenční podmínky.

Počítáme s víkendem, kdy možná oproti jiným akcím, nechceme mít program na minuty. Možná se něco natáhne, možná něco zkrátí. Individuálně třeba něco přibude.

Nezapomeňte, shrnutí:

• Připravit si do zásoby 1 společnou hru/fitku/aktivitu (využijeme podle potřeby)
  • Vzít si s sebou vaší zajímavou publikaci, časopis…. jako inspiraci a sdílení s ostatními
  • Pokud hrajete na „něco“ (kytara…), vezměte, bude prostor
  • Vlastní notebook/tablet pro program Skautské ICT, hospodaření a další
  • Plán činnosti/program vašeho oddílu na tento skautský rok