Junák - český skaut, středisko Oheň Most
JIŽ JEN TOLIK ZBÝVÁ DO NEJVĚTŠÍ UDÁLOSTI V DĚJINÁCH MOSTECKÉHO SKAUTINGU
Dnů
0
4
Hodin
1
6
Minut
4
2
Sekund
4
6
..... víte? ..... nevíte? ..... dozvíte se! BUDETE KOUKAT A ZÍRAT!

Sportovní odpoledne

0

V neděli 24. 9. uspořádal Čtyřlístek pro své starší skautské členy sportovní odpoledne na Benediktu. Zasportovali a zasoutěžili jsme si v různých sportovních disciplínách. Postupně jsme si zahráli fotbal, basketbal, frisbee. Někteří jsme určité sporty hráli poprvé, o to více jsme se nasmáli, protože to byla opravdu sranda! Už teď se těšíme, až si zase zasportujeme, například si zahrajeme florbal, či v zimě zabobujeme a zahrajeme hokejbal nebo hokej (bude záležet na počasí)! 🙂

Share.

About Author

Vedoucí 6. oddílu Čtyřlístek

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress