Vánoční přání vedoucího střediska

Rok 2017 je téměř za námi. Rád bych poděkoval všem členům střediska za síly, které (nejen) v tomto roce středisku dali, za pomoc s aktivitami, které se na nás nahrnuly, za vstřícnost při různých úkolech a činnostech, které bylo potřeba udělat. Ale také za to, že nám neubylo dětí v oddílech, že se nezastavil oddílový program, za to že jsme dokázali udělat obrovský  krok = přestěhovat se a postupně zabydlet nový Skautský dům v Mostě. K tomu všemu když přičteme nemálo brigád, nemálo akcí pro Most, pro veřejnost, celostátní akci Umělecká šestka a další, je toho dost a dost!

Díky za sebe, ale i za všechny holky a kluky v našich oddílech nyní i v budoucnu. Jsem přesvědčen, že i díky vám všem je rok 2017 přelomovým rokem v historii skautingu v Mostě a nepolevíme-li v roce 2018, vytvoříme pevný základ pro další generace v budoucnu. K tomu všemu nám všem přeji dalších hodně sil a neustálého odhodlání dělat dobré věci!

Majkl

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.