Čtyřlístek vyrazil do Žatce

O víkendu vyrazili skauti a vlčata 6. oddílu Čtyřlístek do kluboven v Žatci, kde už dlouhou dobu nebyli. Celý víkend se snažili přežít v drsném prostředí postapokalyptického světa. Nebyl to žádný med, ale i díky své pohotovosti a skautských dovedností se jim to povedlo. Hned po příjezdu v pátek si nejdřív vyrobili potřebný materiál pro stavbu domů a s architektonickým umem nakreslili plánky, aby pak vytvořili co nejvyšší věž ze špaget a izolepy. V úterý je hned ráno probudil výbuch místní elektrárny a všichni se i s menšími hendikepy museli dostat do protiatomového krytu, kde na ně čekala snídaně. Nutno říct, že jsme dlouho neviděli skauty tak rychle venku ze spacáku :). Celou sobotu probíhal krušný boj o jídlo, které jsme dokonce museli jít hledat do města. Večer jsme procvičili přírodniny českých lesů a zahráli si spoustu her. Nedělní dopoledne bylo ve znamení deskových her a úklidu a po obědě hurá domů. Výpravu jsme si všichni náramně užili a už se těšíme na tu další!! 🙂