Junák - český skaut, středisko Oheň Most
JIŽ JEN TOLIK ZBÝVÁ DO NEJVĚTŠÍ UDÁLOSTI V DĚJINÁCH MOSTECKÉHO SKAUTINGU
Dnů
0
2
Hodin
0
3
Minut
1
2
Sekund
4
3
..... víte? ..... nevíte? ..... dozvíte se! BUDETE KOUKAT A ZÍRAT!

Lezecká stěna Jirkov

0

Tentokrát jsme v sobotu 3. 2. vyrazily do Jirkova na lezeckou stěnu. Po vystoupení z vlaku jsme vyrazily směr aréna. Tam jsme si dali krátkou pauzu na pití a svačinu, a potom už šli dovnitř. Věnovali se nám zkušení instruktoři (spíše instruktorky), které nám pomohly s rozcvičkou, navázáním sedáku, a později i s jištěním. No a už nám nic nebránilo tomu, abychom mohli začít lézt.
Po ukončení lezení, a převlečení se zpět do cestovního oblečení jsme vyrazily do Svojsíkových sadů, kde jsme si zahráli několik her, u kterých jsme se nasmáli. Vlak jsme nakonec naštěstí stihli a vyrazili domů. Na nádraží jsme se rozloučili a už se těšíme na výpravy víkendové, které proběhnou příští víkend. 🙂

Share.

About Author

Vedoucí 6. oddílu Čtyřlístek

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress