Slovenského národního povstání 1191, Most
info@skautimost.cz

Mapujeme historii skautingu na Mostecku

Brožura o rekonstrukci památníku A. Novotného v Lomu 2016

Kdo byl A. Novotný? Jaký byl jeho příběh s tragickým koncem? A jak probíhala celkové rekonstrukce památníku?

pamatnik_2016

Almanach skautingu na Mostecku 2015

Přinášíme další střípky do mozaiky historie skautingu na Mostecku.

almanach_2015

20 let skautingu v Mostě

Publikace 20 let skautingu na Mostecku nahlédne do minulosti, pokusí se shrnout ta nejdůležitější fakta o mosteckém skautském středisku a pokusí se přinést to podstatné tak, aby pro budoucí generace skautů a skautek v Mostě byla užitečným okénkem do jejich historie. Publikace si neklade za cíl doslovně přepisovat kroniky, ale stručně přinést to nejdůležitější

[singlepic id=1079 w=320 h=240 float=]

Brožura o památníku A. Novotného v Lomu

Kdo byl A. Novotný? Jaký byl jeho příběh s tragickým koncem? To se Vám pokusíme přiblížit v úryvku textu publikace „Střípky skautingu na Mostecku“, kterou jsme v loňském roce vydali a která obsahuje dostupné materiály – střípky – dokládající existenci skautského hnutí na Mostecku v letech tzv. první republiky.

[singlepic id=1080 w=320 h=240 float=]

Historické střípky skautingu na Mostecku

Z dostupných materiálů, které není mnohdy jednoduché sehnat, se Vám budeme snažit zpřístupnit velmi zajímavou historii skautingu na Mostecku.

[singlepic id=1081 w=320 h=240 float=]

2 komentáře