26/04/2014

TABOR 2014 NOVE HAMRY

Tábor Nové Hamry

Tábor Nové Hamry

Přihlášky

Bezinfekčnost

Ubytováni budeme ve dvoulůžkových podsadových stanech. Vařit si budeme sami v místní dostatečně vybavené kuchyni pod odborným dohledem kuchaře. Stravování bude zajištěno  5 x denně – snídaně, přesnídávka, oběd, odpolední svačina a večeře. Pitná voda se nachází přímo v lokalitě tábora a je ověřena hygienickým rozborem. Pitný režim bude řádně dodržován, děti budou mít nepřetržitý přístup k pití. Strava bude doplňována ovocem a zeleninou.

 Ve středu 16.7.2014 odjíždí na tábořiště pracovní četa, která bude mít za úkol připravit tábor pro jeho průběh. Sraz účastníků v 9:00 hod. u skladu v bl. č.734,ulice Františka Malíka !!!

      Zde bude provedeno nakládání táborového vybavení a osobních zavazadel účastníků.

 Při nakládání tohoto veškerého materiálu a vybavení žádáme o výpomoc nejen účastníky tábora, ale i rodiče dětí, aby toto odbavení bylo co nejrychlejší!

Upozorňujeme všechny účastníky obou turnusů tábora, aby své osobní věci na tábor přinesli k tomuto odbavení dne 16.7.2014. Po naložení vozidel stavební četa odjíždí na tábor současně.  Základna, o kterou se staráme  nám bude opět plně k dispozici. Nachází se v západní části Krušných hor. Podél táborové louky protéká říčka Rolava, která dělí náš tábor od silnice, spojující Nové Hamry a horskou osadu Jelení. Na louce se již nacházejí konstrukce, z nichž se dostaví kuchyň a umývárna. Podsadové stany a polní WC, dále pak stavby jako stožár, brána, ohniště aj. bude budováno dodatečně.

Nákupy jsou zajišťovány dovozem z Nejdku, pekař zajíždí v ranních hodinách přímo do areálu tábora. V táboře bude náš zdravotník, odborná lékařská péče je zajištěna v Nejdku.

V průběhu tábora proběhne slavnostní slib nováčků. Ten se uskuteční v sobotu 2.8. a rodiče všech účastníků tábora jsou tímto srdečně zváni. Při této příležitosti si budou moci náš tábor prohlédnout a mít možnost si zasoutěžit se svými dětmi. Na tábor je potřeba se přihlásit nejpozději do 31. Května 2014. Pro děti je připravena celotáborová hra s poutavou legendou.

Po závazné přihlášce dítěte dostanete bližší informace o táboře a přesné pokyny, včetně seznamu potřebných věcí na tábor.

 Další informace

  • Ladislav Vrabec
  •  Tel. 737 844 250,  734210015,
  •  E-mail: ladislav.vrabec@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *