31/01/2010

6.oddíl Čtyřlístek

Informace aktualizovány k 25. 9. 2018

Oddíl vlčat a skautů z mosteckého skautského střediska. Do oddílu chodí kluci, kteří navštěvují 1. až 5. třídu základní školy (možnost přestupu z oddílu Medvíďat – chlapci), což jsou Vlčata. Dále do oddílu chodí Skauti, kteří navštěvují 6. třídu ZŠ až 4. ročník SŠ.

U vlčat je možnost chodit do dvou šestek (Hnědá a Zelená). Hnědá šestka má schůzky každé úterý od 16 h. do 18 h., Zelená šestka každý čtvrtek od 16 h. do 18 h.

U skautů je možnost chodit do 1 skautské družiny (Vlků). Vlci mají schůzky každou středu od 16:30 h. do 18:30 h.

Program oddílu je přizpůsoben potřebám a věku dětí. Od září do června se kluci schází každý týden na družinových schůzkách, každý měsíc podnikáme víkendové výpravy. V programu oddílu nechybí specifické akce jako je Florbalový turnaj, Vánoce v klubovně, účast na celostátních akcích nebo na postupových závodech. Na jaře vyjíždíme na týdenní jarní tábor, v létě potom na čtrnáctidenní tábor.

Chlapecký oddíl pro všechny děti od 7 do 18 let.

Pro případné přihlášení dětí kontaktujte vždy vedoucího oddílu!

Schůzky Vlčat:

• Hnědá šestka: ÚTERÝ 16:00 – 18:00 (klubovna č. 6)
  • Zelená šestka: ČTVRTEK 16:00 – 18:00 (klubovna č. 6)

Schůzky Skautů:

• Vlci: STŘEDA 16:30 – 18:30 (klubovna č. 6)

Vedoucí oddílu: Filip Raboch (Filda); tel.: 731 709 558, e-mail: filip.raboch@skaut.cz

Zástupkyně vedoucího oddílu a vedoucí Vlčat: Lucie Rabochová (Hop); tel.: 605 872 855, e-mail: rabochova.lucie@gmail.com

Klubovny: Skautský dům, SNP 1191, Most 434 01

Vedení oddílu

• Hospodář oddílu: David Malát
  • Vedoucí Hnědé šestky vlčat: Lucie Rabochová (Hop), Daniela Malátová (Bany)

Vedoucí Zelené šestky vlčat: Ondřej Jirák (Rychlík), Tomáš Viktora (Šotek)