Slovenského národního povstání 1191, Most
info@skautimost.cz

Klub přátel skautingu

Naše středisko pořádá akce pro rodiče dětí v našich oddílech a přátele skautingu. V době kdy tyto akce probíhají jsou klubovny otevřeny také k setkávání rodičů, můžete si přinést občerstvení a posedět v příjemném prostředí.

Rodiče dětí, které navštěvují naše oddíly jsou o akcích informováni také e-mailem, v případě zájmu o zasílání těchto informací nás kontaktujte na a.jirakova@seznam.cz

Akce a termíny pro rok 2013 … aneb už je jasno

• 1.6.2013 (sobota) – Střediskový den
  • 8.6. 2013 – Pohádková Lesná
  • 15.6.2013 (sobota) – den Magistra Kellyho – akce města Mostu
  • 22.6.2013 (sobota) – dětský den na Matyldě (14:00). Je opět třeba několik lidí na zajištění atrakcí. V tomto termínu jsou oddílové výpravy – ty mají přednost.
  • 14.9.2013 (sobota) – MOSTECKÉ SLAVNOSTI – tradiční účast našeho střediska, bude potřeba dostatek rukou.
  • 1.-3.11.2013 – střediskový víkend – víkendová akce pro celé středisko.
  • 2. 12. 2013 – Odpolední setkání – BATIKOVÁNÍ

Střediskový víkend, 1. – 3. 11. 2013

tz

Ve dnech 1. – 3. 11. 2013 se uskuteční střediskový víkend. Víkend určený velkému setkání všech oddílů ve středisku, ale také víkend určený k setkání rodičů. Pojeďte s námi na víkendovou výpravu.

Termín: 1. – 3. 11. 2013

Místo konání: Základna ČSOP Tilia, Krásný BUK v Krásné Lípě (odkaz)

Předpokládaná cena: 300,- /osobu (v ceně jídlo, ubytování – chata, plyn, voda, elektřina a doprava)

Program: připravujeme program pro všechny kategorie účastníků. Chybět nebudou výlety do okolí, soutěžní klání mezi oddíly, ale také mezi dětmi a rodiči. K návštěvě se nabízí Dům Českého Švýcarska v Krásné Lípě nebo malebné údolí Křinického potoka v Kyjově. Podrobnější program bude připraven podle předběžných přihlášek.

Poznámka k dopravě: podle počtu přihlášených budeme řešit buď hromadnou dopravu BUSem nebo bude zvolena jiná varianta

STARTUJEME PŘIHLAŠOVÁNÍ (od 1. 6. 2013) – V PŘÍPADĚ ZÁJMU VYPLŇTE PŘIHLÁŠKU A ODEVZDEJTE NA STŘEDISKU DO PŘIPRAVENÉ PAPÍROVÉ KRABICE

Střediskový den, 1. 6. 2013

V sobotu 1. 6. 2013 bychom se všichni mohli sejít na Resslu. Přijďte a buďte u toho.

Proběhl první ples, 16. 2. 2013

V mostecké GAMA hospodě v Medůze se v sobotu večer uskutečnil první skautský ples. Více jak stovka vedoucích, rodičů a našich kamarádů a příznivců se sešlo na skautském večeru, který byl naplněn tancem, množstvím doprovodného programu a k tomu všemu k tanci hrála skvělá mostecká kapela PENÁL. Sobotní večer proběhl pod maskami a na plese tak nechybělo množství nápaditých převleků. Vrcholem večera pak byla bohatá tombola a dražba dobrodružného a romantického večera na skautském táboře.

[scrollGallery id=89]