Slovenského národního povstání 1191, Most
+420 773 569 142
info@skautimost.cz

Archiv rubriky: 9. oddíl Medvíďata

Medvíďata cestovala Vesmírem

Jako každý rok, i letos vyjela Medvíďata na velký letní tábor do Kryštofových Hamrů. Každoroční čtyřdenní tábor si děti i vedoucí náramně užili. Letošní téma, cestu vesmírem, zvládly děti naprosto hravě. Spousta rukodělek, malování, omalovánky, tvoření, hraní, soupeření, rozdělávání ohně, pečení buřtů, putování za pokladem, dobrodružství a kamarádství.  To vše zažívají naše „malá – velká“…
Číst více.

Bobří stezka

V sobotu 20. května přilákala Bobří stezka na Ressl šedesátku dětí s rodiči či prarodičů.

Bobří stezka na Resslu pro děti a rodiče

Přijďte v sobotu 20. května na Ressl a užijte si s námi lesní cestu za dobrodružstvím. Bobří stezka, tak se jmenuje zábavné odpoledne pro děti a jejich rodiče. Na děti čekají rozmanité aktivity a překážky se spoustou zajímavých úkolů. Za splnění si dítě vybarví jeden dílek do svého zvířátkového obrázku, který si odnese domů.

Velikonoční vyrábění pro děti a rodiče

Ve středu 12. dubna pořádá skautské středisko Oheň Most velikonoční vyrábění pro děti a rodiče. Vítáni jsou všichni. Naše klubovny jsou otevřeny i našim neskautským kamarádům. Přijďte si užít příjemné odpoledne s velikonoční tématikou.

Skautský karneval je za námi, 27.1.2017

V pátek 27.ledna se v prostorách klubu Metro v Mostě konal dětský skautský karneval. Osmdesátka malých i větších skautů se svými sourozenci a kamarády si užila báječné odpoledne plné tance, řádění a her. Sál byl plný zajímavých a originálních kostýmů.

Medvíďata slavila 10.narozeniny

Psal se rok 2006. Mostecké středisko se rozšiřuje o jeden oddíl. A to oddíl Medvíďat. Píše se rok 2016 a náš oddíl Medvíďat slaví 10té narozeniny!!!!!

Velká medvědí oslava narozenin

Píše se rok 2006. Naše mostecké středisko se rozšiřuje o jeden oddíl. A to oddíl Medvíďat. Píše se rok 2016 a náš oddíl Medvíďat slaví 10té narozeniny!!!!!

Medvědí minitábor – PRAVĚK – ohlédnutí

Jako každý rok, i letos vyjela Medvíďata na velký letní tábor do Kryštofových Hamrů. Každoroční čtyřdenní tábor si děti i vedoucí náramně užili.

Mědvědo-vlčácké zábavné odpoledne

Sobota 3. 6. byla ve znamení společného zábavného, seznamovacího odpoledne pro medvědí kluky, kteří v září přestupují do 6. oddílu Čtyřlístek. Během slunného odpoledne, kdy jsme byli za Vtelnem v areálu Bettynka u vodní nádrže, jsme se nejprve důkladně seznámili a následně hráli nespočet her, u kterých jsme se společně nasmáli a užili si je.…
Číst více.

Mikulášská besídka (nejen) Medvíďat, 2.12.2015

Přijďte, těšíme se na všechny! Bude to fajn.

Medvíďata: první schůzky v novém šk.roce 2015/2016

S novým školním rokem začínají aktivity také všech oddílů mosteckého skautského střediska. Oddíl Medvíďata začíná se schůzkami takto: – ve středu 16.9. od 16:00 nebo od 17:00 Konkrétní hodinu první schůzky budou mít rodiče dětí od vedoucí oddílu (p. Jirákové – Sirky) v e-mailech. Veškeré další informace obdrží děti na schůzkách. Podrobnosti o činnosti oddílu je možné…
Číst více.

Medvědí Bobří stezkou na Resslu, 10. 5. 2015

V neděli 10. května se sešla Medvíďata i široká veřejnost na mosteckém Resslu. Čekala na ně Bobří stezka. Taková malá verze velkého skautského závodu (Svojsíkova závodu). Připraveno bylo 10 stanovišť, na kterých děti i rodiče plnily úkoly. Čekalo na ně několik zvířátek – gazela, netopýr, sova, mravenec, opice, medvěd, včela, pavouk a bobr. Každé zvíře má…
Číst více.

Bobří stezkou aneb rodinná cesta za dobrodružstvím

Přijďte v neděli 10. května na Ressl a užijte si s námi cestu za dobrodružstvím. Bobří stezka, tak se jmenuje odpoledne připravené pro děti a jejich rodiče. Na děti čeká 10 aktivit a překážek se spoustou zajímavých úkolů. Za splnění obdrží od zvířecího průvodce jeden dílek totemu. 

První schůzka MEDVÍĎAT v novém školním roce- POZOR ZMĚNA

První schůzka Medvíďat proběhne v úterý 21.9. od 16.00 pro všechny děti. oddíl je v tuto chvíli plný, volná místa jsou plně zablokovaná novými dětmi, pokud by ještě někdo měl zájem své dítě přihlásit, napište mi na e-mail a.jirakova@seznam.cz, pokud by někdo odpadl, dáme vědět.

Nejbližší AKCE Medvíďat

11. – 12. 6. SPANÍ V PŘÍRODĚ – PIRÁTSKÝ REJ Toto spaní bude v táborovém duchu, snad tak alespoň trochu potěšíme děti, které s námi na tábor nepojedou na zahradě si postavíme stany, večer budeme opékat buřty na ohni a hrát hry podrobné informace ještě doplníme